Pracujte tam, kde jste doma

Blízko do práce

Chceme být dobrým zaměstnavatelem i sousedem. Nabízíme různorodou práci za podmínek srovnatelných s nadnárodními firmami. Většina našich kolegů pochází z blízkého okolí. Do práce to mají blízko a nemusejí ztrácet čas cestováním do města.

Férové jednání

Jsme férový zaměstnavatel, který se zajímá o své lidi. Ti mají možnost učit se od zkušených vedoucích, se kterými se dá na všem domluvit. Investujeme to technologií i pracovních prostředí. Peníze jsou dobré a výplata je na účtu včas.

Rodinný přístup

Máme pobočky v několika státech Evropy. Přesto se stále považujeme za rodinnou firmu. Kolektiv je přátelský a nápomocný. Když potřebujete radu, kolegové vám poradí. Většinou se tu všichni známe. Dokážeme se zapojit i mimo práci.

Každý má své místo

Nabízíme vám práci ve výrobě, ale také ve vývoji, obchodě a administrativě. Najděte si místo, které odpovídá vaším zkušenostem, potřebám a ambicím.

Třídění / drceni

První fází naší výroby je třídění. Zpracováváme kvalitní a čisté technické plasty. Jedná se o nepovedené výrobky z automobilového, elektrotechnického a dalšího průmyslu. Plasty je třeba roztřídit podle druhu materiálu. Práce je to jednoduchá a dá se rychle naučit.

Regranulace

V oddělení regranulace vzniká finální a nejhodnotnější výrobek naší firmy, kterým je plastový regranulát. Vyšší výrobní činností je kompaundace, tedy proces, kdy jsou základní materiály obohacované o aditiva. Vyrábíme širokou škálu materiálů v různých barvách.

Logistika / sklad

Tým skladníků se stará o to, aby byl materiál ve správný čas na správném místě. Zásobuje výrobu materiálem potřebným pro výrobu regranulátu přesně podle přání zákazníka. Dopravu od dodavatelů až k zákazníkům zajišťuje flotila našich vlastních vozidel.

Obchod / vývoj / správa

Náš tým obchodníků úzce spolupracuje s oddělením vývoje. Společně dokážou reagovat na stávající trendy. Vývojové oddělení jim pomáhá naplnit náročné požadavky zákazníků. Podporu všem lidem ve firmě zajišťují kolegové v tradičních administrativních pozicích.

Aktuální nabídky spolupráce

Nabízíme příležitost pracovat v různých výrobních a nevýrobních segmetech pro uchazeče, kteří prokáží odborné kvality a nadšení. Rádi přivítáme odborníky se zkušenostmi, jakož i čerstvé absolventy nebo uchazeče hledající nové výzvy.

I když jste si nevybrali, napište. Zašlete nám svůj životopis a my se vám ozveme, jakmile budeme mít pozici odpovídající vašemu vzdělání a zkušenostem.

Benefity pro vás

Naše společnost je založena na principech rodinné firmy. A tak jako rodina i my Vám nabízíme zázemí, stabilní zaměstnání a ochranu zaměstnanců. Silný tým kolegů, bude připraven podat vám pomocnou ruku, když to budete potřebovat. K Vámi hledané pracovní pozici jsme právě pro Vás připravili následující balíček benefitů.

Neustále se zlepšující pracovní prostředí

Investice do lidí

Investice do moderních strojů

Práce není stereotypní

Kariérní postup

Odměny a stravenky

Bezpečné pracovní prostředí

Parkování před areálem firmy

Vzdělávání a rozvoj

Jak jsem se stal technologem

Z vadných plastových výlisků vyrábím nový vstupní materiál. Na mé práci je hezké, že nikdy nevím, co na mě ten den čeká. Někteří lidé jsou rádi za rutinu, ale já se raději učím stále nové věci. Mám rád menší firmy s rodinným přístupem a myslím, že i když se Remarkplast rozrůstá, tak ještě stále spadá do této kategorie.

V Remarkplastu jsem začínal na pozici obsluhy regranulační linky. Když jsem nastoupil, o plastech jsem nevěděl skoro nic. Od přírody jsem ale zvídavý člověk, který chce vědět, jak věci fungují. Proto jsem se od vždy zajímal o celý proces a jeho návaznosti, nejen o výrobní příkaz, který jsem měl u stroje. Už když jsem na tuto pozici kývnul, věděl jsem, že se budu chtít posunout někam dál. Zároveň mi bylo jasné, že pokud to chci uskutečnit, tak se musím zajímat o věci, které po mě nikdo nechce. Člověk se nesmí bát jít jinou cestou, zkoušet nové věci a neustále se ptát.

Nechtěl jsem na původní pozici strávit více než dva roky a to se mi splnilo. Pozice výrobního technologa mi byla nabídnuta po třinácti měsících. Všem bych doporučil osahat si celý proces od začátku, tak jak jsem to měl já.

Milan Chyczyi

Pracuju zde více jak dva roky. Začínal jsem na pozici Operátora na pracovišti nožových mlýnů ve výrobním závodě pro recyklaci v Luké. Tomu jsem zůstal věrný, ale posunul jsem se na pozici Kontrolor příjmu a zodpovídám za to, co se kolegům na třídění dostane pod ruce. Mám větší zodpovědnost a zároveň pestřejší práci.

Filip Kňažík

Volám sa Filip a pracujem v tejto spoločnosti štyri roky. Počas nich som prešiel štyrmi pozíciami – operátor na drvení, predák, scraper a teamleader. Číslo štyri bude asi pre mňa magické, pretože presne na štvrtý rok som sa posunul na už spomínanú pozíciu. Je to náročná a zodpovedná práca, kde bude záležať na každom mojom rozhodnutí, pokyne a konaní. Zatiaľ sa len učím, no pevne dúfam, že budem dobrým teamleadrom.

Mgr. Barbora Hudecová

Celý môj profesionálny život sa venujem recyklácii. Z pozície laboranta som sa po dvoch rokoch posunula na novovzniknutú prevádzku skúšobne, kde pôsobím ako vedúca. Pre mňa je moja práca koníčkom. Robí mi radosť keď sa stretneme s novým typom materiálu.

Na co se u nás můžete těšit

Vše v životě musí být v rovnováze: práce – osobní život – zábava. Naše společnost tomu velmi dobře rozumí. Proto každý rok připravujeme pro zaměstnance kalendář akcí, kterých se mohou zúčastnit oni a jejich rodiny.

I my chceme svou aktivitou změnit věci k lepšímu. A proto jednáme lokálně, abychom svět ovlivňovali globálně. Podporujeme spolky, místní samosprávy, veřejné akce, životní prostředí, jednotlivce, rodiny v nouzi. Nikdo a nic nám není lhostejné.

Podívejte se, jak to děláme.

Zaujali jsme vás? Dejte o sobě vědět.

Napište nám pár slov o sobě. Pokud máte po ruce životopis, pošlete nám ho.
Rádi se také dozvíme, co vás na Remarkplastu láká a proč byste se k nám rádi přidali.

Do týdne se vám ozveme

Ať už se k sobě hodíme, nebo ne, určitě vám dáme vědět. Když si to sedne, tak se potkáme.

Probereme všechny detaily

Chceme zjistit, jak přemýšlíte a jaké máte zkušenosti. Díky pohovoru toho o sobě zjistíme něco více.

Prohlédnete si pracoviště

Ukážeme vám, jak to vypadá na pracovišti i kde mohou zaměstnanci trávit oběd či relaxovat.

p

Dáme vám vědět, jak jste uspěli

Patříme k sobě? U dělnických pozic máme většinou do týdne jasno. U THP pozic to může trvat o něco déle.

Dohodneme se? Vítejte v Remarkplastu

Plácneme si? Ozveme se vám a domluvíme s vámi vše, co je před nástupem potřeba udělat a zařídit.

Napište nám

V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat. To není jen fráze. Na každou otázku vám odpoví náš profesionální HR tým. Pokud máte po ruce životopis, můžete jej přiložit, ale není to nutné.