Remarkplast na akci Den Regionu Haná

29/05/2024

Remarkplast se v Náměšti na Hané představil jako stabilní zaměstnavatel s třicetiletou tradicí.

V sobotu 11. května se v Náměšti na Hané konal Den Regionu Haná k příležitosti 20. výročí od vzniku tohoto regionálního seskupení. Mezi 49 prezentujícími se obcemi se mohli představit i místní podnikatelé a firmy. Využili jsme této příležitosti a vyjeli jsme do Náměště s cílem zvýšit povědomí o firmě mezi okolními obcemi a zejména pak jejich obyvateli.

Růžový stan s firemním logem a Relax zónou zářil novotou a přitahoval pozornost nejenom dospělých, ale hlavně dětí. A právě děti si na našem stánku mohly vyzkoušet, jak správně roztřídit světlomet na jednotlivé komponenty dle druhu materiálu. Těm starším pak kolegové přiblížili celý cyklus recyklace plastových dílů od třídění přes mletí až po proces výroby regranulátu. Mnozí byli překvapeni, jak moc naší činností podporujeme cirkulární ekonomiku.

Věděli jste například, že umíme ročně uspořit 2 970 000 m³ vody? Nebo že díky našim precizním procesům a zkušenostem v oboru omezujeme vypouštění CO2 v takovém množství, které by za rok spotřebovalo 4 320 000 stromů? V době, kdy je planeta stále více zatěžována a kdy je nutno změnit naše myšlení, dává naše firma nadčasový smysl a přispívá k zelenější budoucnosti pro nás všechny, a to nás velmi těší.

A jak to tedy v Náměšti vypadalo v praxi? To Vám nejlépe napoví přiložené fotografie.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Víte, že ty nejlepší nápady vznikají ve firemní kuchyňce u kávy? Nápad zúčastnit se společně nějakého běžeckého závodu pochází právě odtamtud. A proč zároveň neudělat něco pro dobročinnost? Tak se zrodil plán – zapojit se do charitativního běhu pro Světlušku,...

Abychom dovedli pomoci

Abychom dovedli pomoci

V průběhu ledna u nás probíhalo školení první pomoci. Doufejme, že osvojené znalosti budeme používat co nejméně, ale jsme rádi, že je máme.

8. března jsme oslavili MDŽ

8. března jsme oslavili MDŽ

Také v Remarkplastu jsme oslavili MDŽ jak se sluší a patří. Mužští kolegové popřáli kolegyním ke svátku a předali kytičky primulek.