Bouzovské ozvěny

14/07/2022

Za dobře odvedenou práci náleží patřičná odměna a zaměstnanci Remarkplast Holdingu ji mimo jiné dostávají i v podobě tradiční party, která se koná každý rok v červnu nebo září. Mění se kulisy, ale skvělá zábava zůstává.

Několik let bylo hlavní scénou hřiště v Polomí, ale letos nastal čas na změnu, a tak se multifunkční areál na Bouzově stal svědkem nevídaných manévrů. Stavěly se stany, rozvěšovaly dekorace, na rožni se opékalo prase. Pátek 10. června patřil areál našim zaměstnancům, kterých nakonec přijelo téměř sto šedesát, včetně třiceti kolegů ze Slovenska.

Fotbalový turnaj Remarkplast

I přes nepříznivou předpověď se počasí během dne vylepšovalo a v pozdním odpoledni se teploty přiblížily letním hodnotám. Den otevřel turnaj v malé kopané za hojné účasti pěti týmů. Hrálo se systémem každý s každým a pak finále, které určilo vítěze. Nejlepším z nejlepších se stal tým SCS Ž(Š)AMPIÓNI ve složení: Martin Schön, Pavel Škůrek, Luděk Bartoš, Milan Strašil, Jan Strašil, Zdeněk Spurný a Martin Sedlář. V paměti zůstanou jako historicky první výherci zlatého putovního poháru.

Bouzovské ozvěny

I přes veškerou snahu na krásném druhém místě skončil tým Rcéčka a bronzová příčka náleží fotbalistům z Poslední šance. Pod stupni vítězů skončily FC Lopaty a jediný reprezentant Slovenska Čelzi. Sice se neumístili, ale kdyby se pořádala paralelní soutěž ve fandění, tak jsou jejich kolegyně na absolutní špičce. Svůj tým hnaly kupředu neskutečným způsobem.

Jen co znavení hráči svlékli dresy, vybíhali přes park směrem k hradu Bouzov, kde byla pro zájemce připravena prohlídka základního okruhu Hrad se představuje. I přes drobné organizační potíže si hrad prohlédla téměř stovka zaměstnanců. Těsně před zavírací dobou přiběhla poslední skupinka slovenských kolegů.

Den ve znamení pohybu pokračoval přesunem do Relax parku pod parkovištěm, který byl pro potřeby Remarkplastu rezervován na dvě hodiny. Zaměstnancům byl k dispozici vyškolený personál, který zajišťoval obsluhu motokárové dráhy a lanovky. I přes varování provozovatele řada zaměstnanců vyzkoušela pichlavost kopřiv na některých úsecích podél trati a odřené lokty a kolena patřily ke standardům. Někteří z kolegů se podle rozjásaných tváří vrátili do dětských let. Nemalá fronta se překvapivě tvořila i u lanové dráhy, kde ti odvážnější jezdili i hlavou dolů za mohutného povzbuzování přihlížejících.

S ohledem na pokročilou dobu a únavu účastníků se k večeru zábava zklidnila a následoval kvíz čítající tři části. Jednotlivé firmy zastoupené v Remarkplast HOLDINGu vytvořily týmy a testovaly své vědomosti, hned uhádly postavu Krtečka a na závěr posuzovaly pravdivost příběhů, které se všechny věřte, nevěřte, opravdu udály na jednotlivých pobočkách. Po napínavém finále zvítězil tým z Remarkplast, s.r.o. a získal dort. Celé odpoledne probíhala další soutěž, kdy zaměstnanci mohli tipovat váhu prasátka, které se v té době už otáčelo na grilu. Přesné tipy se nakonec sešly dva, ale protože vítěz může být jen jeden, určil ho los a láhev nakonec obdržel Endre Pastorek z Remarkplast SK.

Zlatý hřeb programu představovalo ocenění jubilantů, kteří ve firmě pracují déle než 15 let. Dvacet pět zaměstnanců dostalo odměnu ve formě finanční částky, která jim byla poukázána na stravenkovou kartu a lze ji čerpat třeba jako příspěvek na dovolenou. Sedm zaměstnanců pracuje pro Remarkplast dokonce více než dvacet let a ti si také zasloužili náležité ocenění. Za vykonanou práci všem jubilantům poděkoval zakladatel firmy Ing. Petr Vydržel starší.

S přibývajícím večerem se rozproudila volná zábava za hudebního doprovodu DJ Špunta. V průběhu celého dne bylo zaměstnancům k dispozici nápojové okénko a bohaté občerstvení ve sladké i slané variantě. Remarkplast party 2022 byla ukončena kolem jedné hodiny po půlnoci a nezbývá než se těšit na další ročník.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Víte, že ty nejlepší nápady vznikají ve firemní kuchyňce u kávy? Nápad zúčastnit se společně nějakého běžeckého závodu pochází právě odtamtud. A proč zároveň neudělat něco pro dobročinnost? Tak se zrodil plán – zapojit se do charitativního běhu pro Světlušku,...

Abychom dovedli pomoci

Abychom dovedli pomoci

V průběhu ledna u nás probíhalo školení první pomoci. Doufejme, že osvojené znalosti budeme používat co nejméně, ale jsme rádi, že je máme.