Další cena putuje do naší vitríny

08/12/2021

Cena za životní prostředí

Olomoucký kraj každoročně vyhlašuje Ceny za přínos v oblasti životního prostředí. Ovzduší, vodní zdroje, příroda a krajina – to jsou nedílné součásti životního prostředí, které nás obklopují a o které bychom měli s láskou pečovat. I proto Olomoucký kraj oceňuje a zviditelňuje ty, kterým na stavu životního prostředí záleží.

Letošní ročník byl již třetím v pořadí. Lidé mohli prostřednictvím webových stánek cenykraje.cz vybírat z dvaadvaceti nominací. Odborná porota rozhodovala ve třech kategoriích, volila se také cena veřejnosti.

Jsme velmi pyšní na to, že jedním z vítězů je i firma Remarkplast, která získala cenu za významný počin v recyklaci a využití odpadů.

Udílení cen proběhlo ve středu 20. října 2021 večer v lesnické škole v Hranicích.

Tuto cenu převzal dodatečně v prosinci z rukou uvolněného člena ROK Ing. et Ing. Martina Šmídy náš výkonný ředitel.

Více informací a kompletní výsledky soutěže najdete na stránkách pořadatele.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Halloween 2022

Halloween 2022

Pošmourné počasí a mlha kam se podíváte, to je ten správný čas na halloweenskou oslavu. A protože víme, jak zejména děti milují různé kostýmy, zrodila se myšlenka uspořádat halloween párty pro děti našich zaměstnanců.

Spisovatel mezi námi

Spisovatel mezi námi

Mezi našimi zaměstnanci se nachází i úspěšný spisovatel. Jsme rádi, že jsme s ním mohli udělat rozhovor pro náš blog.

Bouzovské ozvěny

Bouzovské ozvěny

Jak jsme si užili tradiční každoroční party, která se tentokrát konala na Bouzově? Mrkněte na reportáž z akce, která je doplněná o několik fotek.