Halloween 2023

19/02/2024

Rok se s rokem sešel a na konci října jsme opět s dětmi a jejich rodiči oslavili Halloween. I když nás počasí letos trošku překvapilo a přichystalo nám místo správného pošmourného dne spíše krásný letní den, i přes to jsme si to všichni parádně užili. A tak se opět letos proměnil kulturní sál v Luké v místo pro tu pravou strašidelnou oslavu. Tento rok jsme se rozhodli pro téma cirkusu, zejména kvůli rozmanitým možnostem dekorace sálu. Součástí toho byl například červený party stan vyzdobený jako cirkusové šapitó nebo třeba červeno-zlatý fotokoutek s dřevěným dělem a houpacím koníkem, na kterém se mohly děti vyfotit.

Halloweenská párty je také skvělou možností pro děti, aby se na jeden den staly tím, kým chtějí být, a proto jsme mohli opět vidět sál plný superhrdinů, čarodějnic, klaunů, zvířátek nebo postav ze strašidelných filmů a pohádek.

A co by to bylo za halloweenský cirkus bez správného žonglérského představení? Proto jsme si pozvali známého kejklíře, rodáka ze Senice, Vojtu Vrtka a jeho Kabinet létajících úžasností, který pobavil svým uměním nejen malé, ale i velké diváky.

A protože je správné dělat dobré věci, letošní halloweenskou akcí jsme i my chtěli přispět na dobrou věc. V rámci vyzvedávání lístků bylo možné na určených místech přispět do kasičky libovolnou částkou na Kájíka, chlapečka z Choliny, který se vinou nešťastné události potýká s vážnými zdravotními problémy. Dohromady se vybrala krásná částka 10 100 Kč, kterou jsme na místě předali Kájíkovým rodičům.

Vybrané peníze tak budou použity na rehabilitace a další zdravotní pomůcky, které alespoň trochu pomohou malému bojovníkovi. Tímto bychom chtěli všem, kteří přispěli ještě jednou moc poděkovat. A protože je Kájík moc šikovný, jako poděkování nám věnoval krásný vlastnoručně malovaný obraz v barvách našeho firemního loga, který už zdobí zasedací místnost personálního oddělení v Bohuslavicích.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Víte, že ty nejlepší nápady vznikají ve firemní kuchyňce u kávy? Nápad zúčastnit se společně nějakého běžeckého závodu pochází právě odtamtud. A proč zároveň neudělat něco pro dobročinnost? Tak se zrodil plán – zapojit se do charitativního běhu pro Světlušku,...

Abychom dovedli pomoci

Abychom dovedli pomoci

V průběhu ledna u nás probíhalo školení první pomoci. Doufejme, že osvojené znalosti budeme používat co nejméně, ale jsme rádi, že je máme.

8. března jsme oslavili MDŽ

8. března jsme oslavili MDŽ

Také v Remarkplastu jsme oslavili MDŽ jak se sluší a patří. Mužští kolegové popřáli kolegyním ke svátku a předali kytičky primulek.