Žijeme cirkulární ekonomikou

28/04/2022

Skupina Remarkplast prakticky funguje v cirkulární ekonomice už od roku 1992. Slovní spojení cirkulární ekonomika nebo oběhové hospodářství, je relativně novým trendem, my jím však „žijeme“ už téměř třicet let.

Co se týká zpracování plastů, jsme připraveni a schopni zpracovávat i to, co naše konkurence nezpracovává a co zpracovávat na první pohled nelze.

Naše výroba je schopná na třídičích, separačních a různých jiných linkách vytřídit a zpracovat materiál tak, abychom z hromady ničeho vyrobili právě to, co potřebujeme. Máme obrovský potenciál, děláme to, co je nevyhnutné pro naši planetu: „vracíme věci zpět do života“.

Už několik roků podporujeme zelené EKO projekty v rámci našich lokalit.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Halloween 2022

Halloween 2022

Pošmourné počasí a mlha kam se podíváte, to je ten správný čas na halloweenskou oslavu. A protože víme, jak zejména děti milují různé kostýmy, zrodila se myšlenka uspořádat halloween párty pro děti našich zaměstnanců.

Spisovatel mezi námi

Spisovatel mezi námi

Mezi našimi zaměstnanci se nachází i úspěšný spisovatel. Jsme rádi, že jsme s ním mohli udělat rozhovor pro náš blog.

Bouzovské ozvěny

Bouzovské ozvěny

Jak jsme si užili tradiční každoroční party, která se tentokrát konala na Bouzově? Mrkněte na reportáž z akce, která je doplněná o několik fotek.