Žijeme cirkulární ekonomikou

28/04/2022

Skupina Remarkplast prakticky funguje v cirkulární ekonomice už od roku 1994. Slovní spojení cirkulární ekonomika nebo oběhové hospodářství, je relativně novým trendem, my jím však „žijeme“ už téměř třicet let.

Co se týká zpracování plastů, jsme připraveni a schopni zpracovávat i to, co naše konkurence nezpracovává a co zpracovávat na první pohled nelze.

Naše výroba je schopná na třídičích, separačních a různých jiných linkách vytřídit a zpracovat materiál tak, abychom z hromady ničeho vyrobili právě to, co potřebujeme. Máme obrovský potenciál, děláme to, co je nevyhnutné pro naši planetu: „vracíme věci zpět do života“.

Už několik roků podporujeme zelené EKO projekty v rámci našich lokalit.

Mohlo by se vám také líbit

V naší firmě a v okolí se stále něco děje. Mrkněte na některý z našich dalších článků a přečtěte si zajímavosti ze světa Remarkplast.

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Remarkplast Holding se zapojil do charitativního běhu pro Světlušku

Víte, že ty nejlepší nápady vznikají ve firemní kuchyňce u kávy? Nápad zúčastnit se společně nějakého běžeckého závodu pochází právě odtamtud. A proč zároveň neudělat něco pro dobročinnost? Tak se zrodil plán – zapojit se do charitativního běhu pro Světlušku,...

Abychom dovedli pomoci

Abychom dovedli pomoci

V průběhu ledna u nás probíhalo školení první pomoci. Doufejme, že osvojené znalosti budeme používat co nejméně, ale jsme rádi, že je máme.